Endometrioza przyczyny i objawy
Choroby oraz ich diagnozowanie

Poprawa zapobiegania otyłości na poziomie lokalnym – nowe możliwości ad

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Jedną ze strategii jest łatwiejsze zrozumienie informacji o kaloriach, ponieważ interwencje oparte na informacjach, które wymagają mniej przetwarzania umysłowego, są z reguły bardziej skuteczne niż te wymagające większego wysiłku obliczeniowego. Na przykład prezentowanie konsumentom informacji o ilości kalorii w formie odpowiednika aktywności fizycznej (np. Minut pracy wymaganej do wypalenia określonej żywności) jest bardziej skuteczne niż przedstawienie absolutnych kalorii w zmianie zachowań zakupowych2 oraz w zmniejszeniu całkowitej liczby kalorii zamówionych.3 Kolejną alternatywą jest zmiana domyślnych opcji – na przykład zastąpienie domyślnych frytek i napojów gazowanych w posiłku dziecka plasterkami jabłka i mlekiem o niskiej zawartości tłuszczu. Taką zmianę wprowadzono w parkach rozrywki Disneya, w których domyślne napoje do posiłków dla dzieci to 100% soki, mleko i mleko o niskiej zawartości tłuszczu, a domyślnymi dodatkami są świeże owoce i warzywa. Badania empiryczne wykazały, że zmiana wartości domyślnej poprzez umieszczenie zdrowych wyborów na stronie głównej menu jest w znacznym stopniu związana z zakupem kanapek o niższej kaloryczności, podczas gdy umieszczanie informacji o kaloryczności w menu nie jest 4. Proste i stosunkowo niedrogie modyfikacje, takie jak zmiana trybu przekazywania informacji dotyczących kalorii lub wybór domyślny (lub, najlepiej, oba podejścia stosowane w sposób uzupełniający), mogą mieć znaczny wpływ na zachowania konsumentów. Większość decyzji o zakupie podejmowanych jest szybko i automatycznie, bez istotnego wkładu kognitywnego. Ponadto, wybór produktów o wysokiej zawartości tłuszczu i cukru jest zwykle szybszy niż wybór zdrowej żywności – jest to stwierdzenie, które przemawia za jak najłatwiejszym wyborem najbardziej zdrowych opcji.
Chociaż przepisy dotyczące etykietowania menu ACA mają zastosowanie tylko do restauracji z 20 lub więcej lokalizacjami, restauracje o mniejszej liczbie lokalizacji mogą wybrać podleganie tym wymaganiom, rejestrując się w urzędzie federalnym. Władze stanowe i lokalne są zwolnione z nakładania własnych wymogów dotyczących etykietowania menu na restauracje, które wybierają lub są zobowiązane do przestrzegania przepisów ACA. Władze stanowe i lokalne mogą jednak nakładać wymogi dotyczące etykietowania na menu identyczne z umowami ACA, które umożliwiłyby im egzekwowanie przepisów ACA. Ponadto, w proponowanej zasadzie etykietowania menu, FDA podkreśla, że rządy stanowe i lokalne mogą wprowadzać własne wymagania dotyczące etykietowania menu dla restauracji, które nie wchodzą w zakres kompetencji ACA (tj. Restauracje z mniej niż 20 lokalizacjami, które nie zdecydowały się na zgodnie z wymaganiami ACA). Ponieważ szacuje się, że przepisy ACA wpłyną na mniej niż połowę amerykańskich restauracji – a restauracje o mniej niż 20 lokalizacjach niekoniecznie będą zgłaszać się do przestrzegania – ważne są lokalne i lokalne przepisy dotyczące etykietowania menu.
Rządy stanowe i lokalne mają teraz znaczącą możliwość opracowania innowacyjnych przepisów dotyczących etykietowania menu, które opierają się na aktualnej bazie danych. Na przykład miasto lub miasto może uchwalić rozporządzenie w sprawie etykietowania menu, w którym restauracje będą musiały wymieniać swoje opcje żywności zaczynając od produktów o najniższej kaloryczności. Takie przegrupowanie może pomóc konsumentom w wyborze bardziej zdrowej i niskokalorycznej żywności
[podobne: poradnia hematologiczna czym się zajmuje, pelagra objawy, zgrubienie na wardze sromowej ]

Tags: , ,

No Responses to “Poprawa zapobiegania otyłości na poziomie lokalnym – nowe możliwości ad”

 1. Andrzej Says:

  Ludzie są chronicznie zmęczeni

 2. Leo Says:

  [..] Cytowany fragment: botoks[...]

 3. Mia Says:

  Elektrochirurgia w ogóle teraz jest bardzo szeroko stosowana

 4. Wojciech Says:

  [..] odnosnik do informacji w naukowej publikacji odnosnie: dentysta bielsko biała cennik[...]

 5. Yellow Menace Says:

  Chcialoby sie w to wierzyc

Powiązane tematy z artykułem: pelagra objawy poradnia hematologiczna czym się zajmuje zgrubienie na wardze sromowej