Endometrioza przyczyny i objawy
Choroby oraz ich diagnozowanie

Zagrożona nadzieja – PEPFAR i zdrowie w Afryce cd

Posted in Uncategorized  by admin
December 1st, 2018

Uważam, że zamiast reprezentować jedną stronę dylematu – kosztownego ART w porównaniu z dziećmi umierającymi na biegunkę – PEPFAR może stać się platformą poprawy systemów opieki zdrowotnej i zdrowotnej w krajach rozwijających się. Nie ma nic wyjątkowego dla HIV na temat opóźnionych diagnoz, błędów w monitorowaniu pacjenta i wyzwań związanych z selekcją, testowaniem i transportem. Tak jak fundusze PEPFAR pomogły uratować życie pana C., jego ekspansja mogła zapewnić przetrwanie brata z nadciśnieniem i jego siostrę z wczesnym rakiem szyjki macicy. Być może nowe pomysły na finansowanie nowej pomocy, takie jak podatek Robin Hooda (proponowany niewielki podatek od transakcji finansowych, który mógłby wygenerować miliardowe dochody), mogłyby zostać wykorzystane do wsparcia takiej ekspansji. Wynik pana C. wynikał z chęci naszego rządu, aby przetłumaczyć naszą nadzieję na sensowne programy. Teraz uważam, że mamy dwie możliwości: dalsze ulepszanie kliniki. . . lub powrót do pobliskiego zakładu pogrzebowego.
Finansowanie i ujawnianie informacji
Formularze ujawnień dostarczone przez autora są dostępne wraz z pełnym tekstem tego artykułu pod adresem.
Author Affiliations
Od Departamentu Medycyny Wewnętrznej, University of California, San Francisco, San Francisco, i Departamentu Medycyny, Highland Hospital, Oakland, CA.

Materiał uzupełniający
[hasła pokrewne: poradnia hematologiczna czym się zajmuje, alevox, półpasiec objawy u dorosłych zdjęcia ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: alevox poradnia hematologiczna czym się zajmuje półpasiec objawy u dorosłych zdjęcia